| ThePowerlifter a întrebat:

FUNDA! Cum ma pot baga in seama cu o fata in asa fel incat sa nu para ciudat? Si in acelasi timp sa fie interesanta discutia.

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Daca vrei sa cunosti o fata si sa legi o relatie cu ea cel mai bie este sa te porti normal, natural, nu pregati un discurs dinainte ca cel mai probabil v-a suna fals cand il vei spune, vorbeste lucruri generale intai si vezi subiect ii place

| ThePowerlifter explică (pentru farfuriaverdex):

Adica cum lucruri generale? Da-mi niste exemple.

| farfuriaverdex a răspuns (pentru ThePowerlifter):

Muzica, filme, literatura, internet, social media, tv, repet totul natural, nu pregatit in amanunt dinainte happy

| ThePowerlifter explică (pentru farfuriaverdex):

Da, dar daca o sa o iau asa din nimic o sa fie ceva de genul: "de ce iti pasa?".Si de aceea intreb, ca nu vreau sa reactioneze asa. Poate te gandesti si vii cu o idee, chiar m-ar ajuta.

| farfuriaverdex a răspuns (pentru ThePowerlifter):

Cum adica din nimic? laughing spuneam doar sa nu inveti papagaliceste un discurs si sa fi natural, spre exemplu:filme, este un subiect basic toata lumea se uita la filme, poti incepe discutia in genul: am vazut recent la cinema filmul x, care era etc, sau am am ascultat recent o melodia y, o cunosti? iti place genul asta de muzica? si tot "ase" happy

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu niciodata sa nu te umilesti in fata unei fete dandute peste cap ca sa te bage in seama! EXCLUSSSSSS HALELE MAICA SFANTA. tu ca baiat trebuie sa fia rogant cu nasu pe sus, fiii bad boys si o sa vina fetili in genunchi dupa tinewinking

| LoveSleep a răspuns:

Tocmai că trebuie să fie ciudat. Cu cât va fi mai neobișnuit cu atât îi vei capta atenția mai tare.