| gago a întrebat:

FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE Funda
FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE Vot
FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE Cerere de pireteni

Buna TPU ....am nevoie de ajutor dar va rog fara glume...

Nu stiu de ce sunt asa.straight face sunt un dobitoc, prost, cretin, enervant ...sa va spun cum sta treaba :

Imi place enorm de mult de o fata de la mine din clasa si de aici de la mine de unde suint eu o iubesc mult sunt orbit de iubire dar ma comport urat cu ea foarte urat : o injur, o jignesc, o ating pe fund ( ceea ce nu ii place ) vorbesc urat.

Si NU STIU DE CEEEE sad ea nu ma place dar ne intelegem ca amici in primul rand vreau sa ma ajutati cum sa fac

1. Sa o cuceresc ( si sa nu imi spuneti sa ma comport altfel si nu stiu ce ) altceva vreau sa stiu ca la carte

2. Vreau sa stiu cum sa fac sa nu ma m-ai comport asa si de ce ma comport asa

FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Din moment ce ceri ajutor pare k vrei sa te schimbi.Ai un mod mai ciudat de ati exprima iubirea se vede k nu te pricepi.Dar cand injuri pe cineva bati indepartezi pers(nici tie nu tiar place sa te injure si sa te bata cineva).Eu cred ca tu vrei sa ii atragi atentia dar ai gasit un mod f gresit.Incepe prin ati cere scuze nu-i mai pune mana pe fund, fa-i complimente gen"esti frumoasa, iti sta bine asa etcc", vb cu ea sun-o si arata-i k ai o inima bunawinkingnoroc.

| neutrino a răspuns:

Te citez: " sunt un dobitoc, prost, cretin, enervant". Sunt de acord cu tine: tu te cunosti cel mai bine. Si acum te intreb: cat de proasta trebuie sa fie o fata pentru a accepta a relatie cu un astfel de baiat?

| Denis777 a răspuns:

Cum te astepti sa o cuceresti din ate vad eu mai e putin si o iei la bataie, esti dragut si rafinat cu ea si fix in felul asta oricum greu sa ii schimbi parerea despre tine

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Bossule ca sa te ajut ar trebui sa te instruiesc fata in fata
asa online nu merge no talking
dar... cine stie de unde esti tu laughing

| AnnaOn7 a răspuns:

Sa o cuceresti dupa ce o injuri si o jignesti? Nu ai sanse tipule` oh go on

| Princesssssss a răspuns:

Sincer nici ultima femeie de pe pamant nu ar vrea sa fie cu tine, in felul in care te comporti!