| anonim_4396 a întrebat:

Greece12 am nevoie de ajutor.
Nici nu stiu de unde sa incep,dar o sa incerc.
Azi am compus o melodie de dragoste pentru fata aceea, dar ea nu stie ca e pentru ea si nu am vrut sa ii arat melodia si i-am spus sa se duca la baiatul acela,, pe care cred ca ii place" si sa ii spuna melodia. Oricum melodia era a mea, dar am facut asta din gelozie si ea s-a dus l-a intrebat de melodie si el a spus ca nu.Ea s-a intors la mine mi-a spus ca de ce i-am spus asa si pana la urma nu i-am aratat melodia ea s-a suparat si a plecat in clasa.Profesorii au intrebat-o ce are dar ea a spus ca nu are nimic.Si pana la urma mi-a spus ca nu ii place de acel baiat si i-am dat melodia sa o asculte.
P.S:Crezi ca ma place?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si de ce nu mi-ai scris un mesaj privat?
Primesc mesaje de la toti utilizatorii!
happy
Daca a iesit un asemenea circ,te place!
Si ti-a mai si spus ca nu-l place pe celalalt baiat,asa ca ai putea sa si rasufli putin!
Nu mai lasa gelozia sa te conduca,trebuia sa fii deschis si sa-i spui ca melodia e scrisa pentru ea, direct!
Arata ca esti mai bun decat celalalt, fii generos, nu meschin!
Ce ti-a spus dupa ce a ascultat melodia? I-a placut, a zambit frumos?
happy

| DevilBro a răspuns (pentru greece12):

MI-a spus ca e foarte frumoasa si ca ii place, dar nu pot sa ii spun ca e pentru ea.

| greece12 a răspuns (pentru DevilBro):

Atunci,scrie-i!
"Stii,melodia asta am compus-o pentru tine.Ma bucur tare mult ca-ti place"!
Si gata!
N-o sa uiti toata viata ta privirea care o sa ti-o arunce dupa ce va citi biletul asta.
happy

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Daca facea TPU o categorie speciala ``Intrebari pentru Greece12``,nu mai ieseau discutiile astea acu`...
Da` poate o sa faca...

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

O idee geniala, parerea mea! happy
Desigur, aproape imposibil de pus in practicahee hee

| stark47 a răspuns:

Nu sunt GREECE12, dar cred ca astfel de situatii nu sunt exact genul de situatii in care se dovedeste daca o fata chiar te place sau nu.
pe viitor nu te mai complica cu astfel de planuri intortocheate in a afla daca te place sau nu.

| HaHaGirl a răspuns:

De ce doamne iarta-ma nu i-ai scris pe privat?laughing)) Ca sa-i oftici pe altii? laughing))

| DevilBro a răspuns:

M-am grabit!