| jetpa2 a întrebat:

HEEEEEEEEEEEEEEEELP! Am dat de baiatul ideal. L-am cunoscut de la o fata ( super draguta ) si mi-a zis ca nu o place. si am vrut sa-l cunosc ca poate ma place pe mine. si imi da cateva semne, si mereu imi face complimente. mereu mereu love struck. Ce as putea sa fac sa iasa ceva? >::

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baietii "ideali" isi cuceresc singuri prietenele, nu asteapta initiativa lor.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Asa repede va placeti voi, rabdare aia nu-i iubire e doar joaca si atat, daca te placea isi trimitea mesaje

numai visa mai gandeste