| anonim_4396 a întrebat:

Heeeelp,pleasee! Prietenul meu(vedeți cate face pentru mine in cealalta întrebare, va rog) mi-a zis ca fantezia lui este sa o faca cu doua femei. De asemenea, mi-a mai spus ca ar face-o cu mine si cu o verisoara de-a mea despre care mi-a zis acum câteva zile ca este frumoasa. Ce sa cred? Funda, multumesc!

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu cred ca tu turbezi de gelozie fiindca ti-a zis ca verisoara ta e frumoasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca se uita la prea multe filme porno

| Emilian65 a răspuns:

Tu ai admite acest lucru? Vrei sa asisti la un act sexual intre el si verisoara ta? Daca ai mintea intreaga lasa-l si gaseste un altul care nu are asemenea fantezii.

| SkyPilot a răspuns:

Sa crezi ca nici nu tine la tine, nici nu te respecta. Propune-i sa o faceti in trei cu el si un african cu scula mare. Crezi ca va accepta?

| Alcyon a răspuns:

Spune-i sa nu se mai uite la filme porno. Clar, de la asta i se trage.

| e1xtz a răspuns:

Dupa ce e ''saracie'' cum ziceai tu altadata, lovele n-are.dar cu fanteziile nu sta rau, ce a zis el nu conteaza, eu sunt curios de altceva, tu ce crezi?

| Leerix a răspuns:

Nu tine la tine absolut deloc daca ti-a propus asta! Si nici tu la el daca accepti, mai ales cu verisoara ta! Daca iubesti cu adevarat o persoana nu iti doresti sa o imparti cu nimeni! El este un nesimtit ca ti-a spus asa ceva despre verisoara ta, desparte-te de el!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pai fa-i laba!
O sa vada ca esti fata ideala si nu o sa mai aiba nevoie de nimeni!

| Sfinnx a răspuns:

Daca prietenul meu ar avea asa o fantezie si s-ar tine de mine sa se intample clar l-as lasa cu tot cu fantezia lui.Adica stai putin ce esti tu?! Iubita lui sau star porno?! Heloo opreste putin timpul si gandeste-te naibii.Cum sa ii ceri asa ceva iubitei tale? Sau probabil este pe interes doar si nimic mai mult. Spune-i clar in fata si la obiect.Sunt prietena ta nu vedeta porno si nu vreau sa iau parte la fanteziile tale erotice pe care le visezi tu noaptea. Daca vrei sa intelegi si sa continuam relatia e ok, iar daca preferi mai mult si o tii cu fantezia ta, atunci gandeste-te de doua ori.
Asta e ceea ce as face.Sti de ce e bine sa il iei asa dur? Pentru ca mereu baietii cred ca pun stapanire pe noi iar noi suntem inofensive, iar asa o sa il scuturi putin si o sa ii demonstrezi ca poti lua atitudine. Sper ca te-am ajutat, o seara buna, tine-ma la curent cu ce se intampla happy.

| anonimus321 a răspuns (pentru Sfinnx):

Mi-a zis ca a fost o gluma,mi-a zis faptul ca gura lui e cam idioata si sa nu il bag in seamă uneori. Stiu ca ma iubeste, imi demonstreaza, stiu ca el ar fi distrus daca m-aș despărți de el. Nu mi-a cerut sa facem asta, dar mi-a zis ca asta este fantezia lui, sa faca cu 2 fete si m-ar alege pe mine si vara-mea

Răspuns utilizator avertizat
| Rauldor a răspuns:

Fantezia nu poate fi înfrânată. Depinde de tine dacă rămâne doar o fantezie.Tu ai fi de acord, cu tot ce a făcut pentru tine să îl împarţi cu altcineva? Ce fel de iubire este aceasta, nu-i pot aprecia nici măcar sinceritatea, jurămintele. Una spune şi alta face. Dacă te-ar respecta nu ar proceda aşa.Eu personal mă îndoiesc de sinceritatea sentimentelor lui.