| rocsii16 a întrebat:

Heey prieteni, am si eu o intrebare:Baiatu' pe care il plac(K) a vorbit intr'o zi cu o colega de'a mea prin mesaje, iar aceasta l-a intrebat pe cine place, dar l-a luat asa, direct, fiindca voia sa il faca sa'i zica daca ma place, l-a intrebat daca o place pe S('S' nu sunt eu big grin), dar el i'a zis ca are o relatie, insa cand ieseam cu ei afara, sau asa, nimeni nu facea misto de el, gen:"Unde ti'e femeia?", sau ceva de genu'.Si colega mea l-a intrebat pe cel mai bun prieten al lui K daca are iubita, insa acesta a zis ca nu stie daca are.Si, cand mai ieseam cu ei afara, si asa, K se cam tot uita dupa mine, ma rog...e mai rusinos baiatu'.Si si azi se mai uita dupa mine, si, ma rog, odaat colega mea de banca mi-a luat telefonul' si i l-a dat lui, dar el mi l-a dat inapoi fara sa se uite in el, iar odata, cand am esti si eu cu ei pe afara, K voia neaparat sa ma joc si eu cu ei(ei jucau fotbal, sau pase, uneori si Victoria), si tot insista sa jucam ceva, si sa joc si eu...Dar atunci cand colega mea de banca mi-a zis ca K are prietena, nu mai stiam ce sa fac eram foarte suparata, si inca sunt, deoarece nu stiu daca a mintit, sau nu,, Va rog sa ma ajutati cu un sfat, dau funda happywinking

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Posibil sa aiba o relatie, nimeni nu stie de aceasta relatie, pentru ca el este timid si crede ca nu este neaparat ca toata lumea sa stie ce se intampla in viata lui.este prietenos cu tine si poate ii cazi bine ca prietena nimic mai mult.
Ti-a inapoia telefonul pentru ca nu il interesa pe el, viata ta!
Incearca sa vorbesti tu cu el, posibil sa-l deranjeze ca trebuie sa se bage alte persoane in viata voastra.trimite-i mesaje si rezolva cumva situatia sad
Iti doresc mult succes, vad ca ai nevoie!

| Analytical a răspuns:

Sau nu stie cum sa mai creasca. Brusc, nu, fortat atunci. Nu va mai fortati creierul, bucurati-va de copilarie. Nu merita sa va distrugeti copilaria pentru o "fantezie". Stiu de ce spun asta, daca ar fi o dragoste inocenta as zice cu mare placere un da si ti-ai da sfaturi. Dar sa stiu cum a evoluat omul si ce vrea, mai mult decat o simpla strangere de mana, asta niciodata. Nu te pot ajuta, iti recomand o persoana de incredere, mama ta.

| Larisssaa a răspuns:

Poate a minţit-o pe prietena ta.
Adică dacă nu are o relaţia aşa de apropiată cu ea, poate a zis aşa, la mişto. Ca să-l lase în pace.
Poate te place pe tine, cine ştie. Vrea să te cunoască mai bine. Cu ˝ adevărat ˝.
Asta doar tu poţi să şti.
Mă refer, eu nu ştiu ce fel de băiat este el. Nu ai dat prea multe detalii.
Este genul care schimbă fetele ca pe şosete sau este genul care preferă să cunoască cu adevărat o fata, pentru a avea o relaţie de lungă durată.
Sper că te-a ajutat răspunsul meu, şi chiar dacă nu a avut toate detaliile de care ai avea tu nevoie, poate o să îţi faci o mică idee de ce ar trbuii să faci.
Baftă :*!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate are prietena,si vrea sa aiba o relatie cu tine[daca spui ca insista sa te joci cu ei],insa nu e sigur,poate vrea sa te cunoasca mai bine, apoi sa aiba o relatie cu tine, sau poate nu are prietena, vrea sa fie cu tine, dar nu stie cum sa-ti spuna!