| chiftelutacrocanta a întrebat:

Hei,ai mai avut acea senzatie ca te-ai indepartat de cineva? Acea senzatie ca a trecut prea multa vreme de cand nu ai dat semne persoanei la care tineai atat de mult,persoanei cu care ai petrecut momente de neuitat? Acea senzatie ca te-ai indepartat atat de mult de persoana care o cunoasteai atat de bine,si pe care doreai din adanc sa o cunosti cel mai bine? Acea persoana care o iubeaai enorm,si nu doreai niciodata sa o pierzi,este acum doar o persoana straina care a facut multe in viata, a trecut prin intamplari importante fara stiinta ta, fara ca tu sa ii fi alaturi, daca ai mai trecut prin asa ceva, care este sentimentul tau actual fata de acea persoana pe care probabil ai pierdut-o pentru totdeauna?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am iubit o fata in copilarie pe aia o iubesc,sti cei ciudat? ca n-am fost cu ea vreodata, am pierdut-o singur ca n-am incercat nimic cu alta fata pe aia poate simt ceva,ce anume nu stiu,poate iubire,poate nimic, totusi a fost ceva, prima iubire, prima dragoste, prima oara cand am crezut intr-un om enorm de mult, ce nu stiu e unde s-a ascuns iubirea, ca am aflat ca o iubesc dupa ce m-am despartit de ea, restul au fost doar obiecte sexuale atat

| T0T a răspuns:

O iubesc mult, și vreau să îi fie bine, asta e cel mai important. Nu mai vorbim dar chiar vreau să îi fie bine, să fie fericită și să se iubească și aprecieze mai mult pentru că e o persoană deosebită, e o persoană specială, inteligentă, drăguță, frumoasă, minunată etc. Te întrebi cum unul ca mine a dat peste o astfel de persoană? Păi nu știu, dar oricum ce e frumos nu durează, cel puțin la mine. Sunt momente când chiar mă doare sufletul, sunt momente nasoale, dar așa e cel mai bine. M-aș bucura să fie bine din toate punctele de vedere, chiar dacă nu voi fi acolo, asta vreau. Acea persoană nu poate fi uitată, dar uneori așa e viața.

| Oana92 a răspuns:

Dezamagire, asta e ce simt. Pentru ca a lasat un gol imens si m-a facut tematoare, m-a facut sa nu mai cred in oameni. Si pentru ca a facut tot ce a putut pentru a ma indeparta de viata lui.

Si dor...pentru ca imi lipseste enorm perioada cand vorbeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dor, încă o iubesc.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Din cauza ca mi-a fost sfasiata inima in bucati acum mult timp m-am apucat de seductie.Chestiile astea ce le-ai zis tu chiar dor!