| anonimus102938475665748392091 a întrebat:

Hei! am 13 ani si nu m-am mai sarutat niciodata pana acum ce trebuie sa fac cum trebuie sa il sarut! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Asta nu o sa inveti tu de pe internet. Urmeaza-ti instinctele si saruta-l. Un sfat. Tine ochii deschisi ca limba ta sa nu ajunga in alte locuri decat in gura.

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Aşteaptă să-ţi crească dinţii permanenţi. Până atunci, nu prea există şanse de sărut.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai nimic altceva de facut decat sa te "abandonezi" in bratele lui si sa-l lasi sa se ocupe el de buzele tale.Toate vor veni de la sine in mod automat.

| KillMePlease a răspuns:

Fata draga si draga fata, pentru inceput, cel mai indicat ar fi sa iei carticica de romana si sa citesti si tu pe acolo. Nu de alta, da poate-ti intra si tie ceva ceva in cap...Zic si eu.
Asta cu,, sarutatul'', dupa ce inveti sa scrii.
Ps-mai pune si tu o virgula, un punct, o chestie ca nu mai aveam aer cand iti citeam,, rugamintea'' laughing
Salutare!