| Karina222 a întrebat:

Hei! Am cunoscut un baiat de revelion, ne-am placut din prima, dar din cauza unor probleme care ulterior le-am rezolvat nu am ajuns sa fim impreuna, el spunea ca nu are timp de relati (e pe clasa a 12a) in fine am inteles si am ramas prieteni si vorbeam ore intregi pe facebook. Dupa ceva timp am iesit cu un grup de prieteni la pizza si era si el dupa pizza am ramas singuri, ear dups cateva discuti m-a sarutat (era un sarut plin de nerabdare foarte pasional) am ajuns sa fim impreuna dar el neavand mult timp ne vedeam o data pe saptamana si era rece in sensul ca nu mai era ca in ziua aceeea erau saruturi scurte si nu a facut de loc pasul de a ma tine de mana (avand in vedere ca am fost impreuna 1 saptamana si ceva si ne-am vazut doar o data ) si dupa "prima intalnire" nu mi-a mai scris un weekend intreg si apoi luni sa despartit de mine printr-un mesaj spumand ca ii pare rau dar nu putem sa avem o relatie cum vrea el si sa ramanem prieteni.Lucrurile astea mau derutat mai ales ca am iesit cu un grup de prieteni weekendul acesta si ma evitat nu a vorbit de loc cu mine.El a tinut la mine? Sau ce a fost in capul lui?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A vrut si el sa pupe pasinal o fata si a reusit cu ajutorul tau. In momentul acela a tinut la tine, dar s-a tinut si de tine. El nu are timp de o relatie cu tine, dar isi permite sa-si piarda ore intregi pe facebook. Nu asa se comporta un baiat indragostit de o fata!

| T0T a răspuns:

"am ramas prieteni si vorbeam ore intregi pe facebook. "
Nu are timp pe naiba. Vrajeli.

E clar ca nu a tinut la tine si acel sarut a fost ceva de moment. Daca el chiar tinea la tine nu gasea asemenea pretexte, te asigur.

| ywar a răspuns:

In primul rand cred ca ar trebui sa iei cartea de gramatica si sa inveti putin sa frazezi. Posezi o limba romana "de invidiat". In al doilea rand nu cred ca cineva sanatos la bibiloi poate spune "am fost impreuna o saptamana" In al treilea rand cred ca baiatul asta nu te vrea si te-a pupat si el asa ca nu avea ce face. Mana pe carte si invata, asta trebuie sa te intereseze.

| ElsW3eR a răspuns (pentru ywar):

Mi se pare ca ai prea multe figuri in cap si vrei sa pari un fel de Einstein...Frate las-o mai moale happy E doar un site cu intrebari. Nu te obliga nimeni sa dai asemenea raspunsuri. Acum ma poti injura, nu ma supar laughing

| Liliana1981 a răspuns (pentru ywar):

Ai scris ce am gandit...

| ywar a răspuns (pentru ElsW3eR):

O sa fii surprinsa, nu te injur! Nu-s Einstein, dar am o experienta mai mare de viata ca a voastra si fac parte din alta generatie. Nu e vina nimanui dar parca in generatia asta de 30 plus mai sunt si oameni care gandesc normal, se exprima normal si care mai vad si frumusetea vietii. Figuri nu am in cap... generatia voastra e plina de asemenea exemplare. Daca ati avea macar proprietatea termenilo si un minim de decenta ati vedea ca uneori sariti calul al naibii de mult. Multa bafta.

| ElsW3eR a răspuns (pentru ywar):

Ok..Ai dreptate, stiu! Dar sa incepi sa-i zici ca sa invete gramatica si alte de-astea deja suna putin jenant. big grin

| TanteMarianne a răspuns:

Pai. deci sa stii ca multi baieti saruta fetele(sau chiar fac S) cu ele fara sa tina la ele.(adica se folosesc de ele) poate a vrut sa exerseze pe cineva.
ce m-a derutat nitel si pe mine a fost partea din intrebarea ta :