| Alexutzull a întrebat:

Hei, am o mica problema mie imi place de o fata este o colega de clasa bineinteles ca nu stiu daca si ei ii place de mine dar eu nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea.Cum ar trebui sa ii spun?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uitandu-te in ochii ei,cu sinceritate si,mai ales,cu cuvintele tale.
Toti am trecut prin asta,nu minimalizez problema ta,ia-ti inima in dinti,pur si simplu, si spune-i. Daca o s-o faci si in alt cadru decat la scoala, e cu atat mai bine.
Bafta!

| R3DAOT a răspuns:

Sustin ideea lui greece12, mergeti la o plimbare in parc, sau o scoti la un ceai, pizza... cevawinking si ii spui tot ce ai pe suflet. bafta

| BuGaTy a răspuns:

Pai vorbeste cu ia zi cei place fa glume date gentalmen duo la o prajitura si o sa se ataseze si ia de tine date mare la fotbal si o sa vezi ca o sa te placa intr-un tarziu ii zici ca o placi funda?