| ionutio123456 a întrebat:

am o colega in clasa de care imi place si nu stiu cum sa-i spun, dar ea nu cred ca ma place, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Supicadepui a răspuns:

Muta-te in banca cu ea si poate o faci sa-si schimbe parerea.winking
Oricum, nu ai de unde sa stii, unele fete isi ascund foarte bine sentimentele.

1 răspuns:
| Dumitru_Doru_1953 a răspuns:

Daca nu te place iar tu o placi mult, ai grija sa nu faci o obsesie/depresie, nu merita. Mai bine aplica tactica unui copilas de clasa a doua (fiul unei cunostinte) care o intreba pe maica-sa ce sa faca sa o cucereasca pe Miruna, o colega de-a lui. La care mama lui grijulie il intreaba daca Miruna il place. iar el cica "daca Miruna nu ma place, incerc la Georgiana", este o mentalitate tipic masculina. Bafta!