| Krop a întrebat:

Hei, am o prietena de aproximativ o luna.Is in clasa a 10a si e boboaca.Ma gandeam la cum ar trebui sa evolueze relatia mea cu ea.Ne vedem la scoala in pauza, iesim, saruturi, hugs..Is chiar foarte indragostit de ea si stiu ca si ea simte la fel.Cum ar trebui sa evolueze relatia? Ar trebui sa o duc acasa? Ideea e ca eu nu o pot duce acasa..mama mea e casnica si recent s-a mutat bunica la noi si mai mereu e cineva acolo laughing dar e o garsoniera destul de draguta unde mai dorm in unele seri(singur), ar fi ok sa o duc acolo? E prea devreme sa o aduc acasa? E ok faza cu garsoniera? Imi fac griji pentru ca e prima mea prietena adevarata..si chiar ma simt ok cu ea.
Vreau parerile voastre sincereeeee.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca garsonierea este suficient de mare pentru planurile tale, atunci totul este ok.

| Emilian65 a răspuns:

Este cam devreme sa o duci la tine acasa. Din cate observ, tu nu vrei o relatie adevarata, ci vrei sex cu aceasta fata.

| LoveSleep a răspuns:

Nu e prea devreme, eu zic că e ok. N-o ceri în căsătorie, nu? Doar o prezinți alor tăi.

| Krop explică:

Nu vreau sex. Sunt destul de sigur de asta. Ar trebui sa mai astept pana sa o duc acasa? Cam cat?