| anonim_4396 a întrebat:

Hei. As avea nevoie de un sfat:*. Mama mea are o prietena foarte buna. Prietena mamei are un baiat mai mic cu un an decat mine iar de un timp am inceput sa vorbim si sa iesim (cu inca 2 prieteni comuni) cam des. Aseara m-a intrebat " ce vom face vara asta?" pentru ca ceilalti 2 prieteni pleaca din tara timp de 2 luni.El mereu imi bate apropouri ( mai mult in gluma, bineinteles) si isi "face filme" perverse cu noi 2 laughing) Mi-e drag, trebuie sa recunosc dar nu stiu ce sa fac. Daca sa il evit sau nu, avand in vedere ca e mai mic cu un an decat mine si nu prea mi-ar placea sa afle prietenii mei cum ca ar fi ceva intre noi laughing Help me:*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

N-am inteles de ce este importanta varsta lui.Ii este imprimata undeva? si chiar si asa de ce te-ar interesa pe tine parerea altora. Poti fi sigura ca nefiind nici prima, nu va fi nici ultima deci traieste-ti la intensitate maxima viata. Aveti in fata voastra 2-3 luni de "distractii" mai mult sau mai putin perverse. Lasa deoparte prejudecatile si nu lasa din mana ceea ce ai.Succes si fericire.

3 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

Daca nu vrei sa afle prietenii de voi atunci nu-i da sperante.

| NameHarris a răspuns:

Doamne ce este asa importanta varsta asta este cu un an mai michappy decat tine nu cu 5 sau 10 happyeu am avut o iubita cu 4 ani mai mare decat mine si nu a murit nimeni din asta:

| princess004 a răspuns (pentru NameHarris):

Baietii se maturizeaza mai greulaughing si fiind si cu un an mai mic decat mine, la asta ma refeream eu.