| denisa1120a a întrebat:

Hei fetelor, voi ati fost dezamagite dupa ce ati facut prima data dragoste? Nu stiu.v-ati imaginat ca va fi cumva si nu a fost?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asta e marea problema a voastra va faceti prea multe iluzii si ganduri in loc de a profita de prezent

| RAY a răspuns:

Partea mea feminina a fost dezamagita dupa primul sex pentru ca nu se astepta la ce va urma

| grab a răspuns:

Nu a raspuns niciuna?
fetele se simt dezamagite dupa primul sex daca partenerul e interesat doar de sex nu si de importanta si frumusetea actului in sine ca o femeie i se dedica in premiera si exclusiv. atunci ar putea sa ramana cu amintiri frumoase!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Scintilla a răspuns:

Nu,pot sa spun ca am facut alegerea corecta. Insa niciodata sa nu spui niciodata, nimic nu este sigur pe aceasta lume.

| MickeyMouseLove a răspuns:

Eu nu am ramas dezamagita, pentru ca astaeptam asta si partenerul s-a straduit

| Iulia_Ionescu_2001 a răspuns:

Daca ti.ai imaginat sa fie mai frumos/placut si n.a fost, inseamna ca partenerul nu a stiut sa.si faca treaba calumea laughing. Si din cate stiu, prima oara cand faci dragoste nu e placut, deoarece esti virgina si iti curge si sange si mrg. depinde de la persoana la persoana :*

| denisa1120a explică (pentru Iulia_Ionescu_2001):

Hei,n-am facut-o inca dar mi-a zis cineva ca as putea fi dezamagita