| kimikimouse a întrebat:

Hei. Luna trecuta, dupa ce prietenul meu a ejaculat pe burta si s-a sters, la cateva minute, mi-a facut mie fingering. Mi-a intaziat menstruatia 2 saptamani, dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Sunt virgina.
Pot sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde naiba sa fii insarcinata daca esti virgina... Crezi ca a trecut sperma prin pielea burtii sau s-a teleportat la tine in vagin?

| Paul754880338 a răspuns (pentru Adry05):

Mai sunt inca tineri care cred ca spermatozoizii sunt un virus care contamineaza la simpla atingere ( a pielii, a hainelor a capacului de la WC )

| Andreeush a răspuns:

Cum să fii însărcinată?
Nu se poate în astfel de condiții.

| kimikimouse explică (pentru Andreeush):

Stiu, e stupid. Dar am ratat o menstruatie si m-am speriat. Acum astept sa vad daca imi vine luna asta

| sofisis a răspuns:

Pai cu ce s-a sters? Cu mana?

Răspuns utilizator avertizat