| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani iar iubita ieri a fost la mine, cand sa ne punem pe canapea sa ne uitam la un film mi-a pus mana pe penis, mi-a placut dar m-am simtit ciudat, apoi m-a rugat sa facem sex fiinda ma iubeste foarte mult, dupa am inceput sa o dezbrac, apoi cand a inceput sa imi faca oral mi s-a facut tare rau, am fost dus la spital dupa ce ea i-a sunat pe parintii mei! Cand m-au intrebat ce am, fiindu-mi frica le-am spus ca am mancat ceva sricat, ce s-a intamplat, am eu o fobie!
Poate nu ma credeti si nu prea cred ca o sa ma credeti dar daca cumva ma credeti, raspundeti-mi!
Sunt infricosat si imi tremura corpul zici ca e un "vibrator"
Dau funda! MS Anticipat

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si aia de la spital au si crezut repede! Vrajeala! Nu va mai jucati, mai copii, de-a oamenii mari.Ca nu sunteti inca pregatiti pentru asta. Aveti toata viata inainte sa o faceti. Doamne, ce generatie de rahat!

| zurghii a răspuns (pentru darrio2007):

Exact, mi-e sila de copiii din ziua de azi...

| ywar a răspuns (pentru darrio2007):

Da, din pacate sunt o generatie de toata jena. Ma gandesc cu groaza ca intr-o zi 10 babuini din astia o sa cotizeze e la pensiile noastre.

| darrio2007 a răspuns (pentru ywar):

Sa cotizeze cu ce?

7 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate ti s-a facut rau pentru ca a fost prima oara...asteapta sa mai cresti putin si o sa vezi ca nu ti se va mai face rau, e doar o chestie trecatoare, si nu cred ca exista vreo fobie pentru asta... take care happy

| doctorandus a răspuns:

Ori esti instabil psihic, ori ai probleme cardiace sau cu circulatia.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, corpul nu este pregatit pentru asemenea momente. Din aceasta cauza ai avut acele stari de rau. Altadata evita asemenea oferte de iubita ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Ce scarba imi e de voi.Nu aveti nimic in cap, va lasati prea usor influentati de tot ce auziti si vedeti.Sunteti ca niste oi.
O zi buna!