| Janetthe a întrebat:

Hei TPU :* Am nevoie de niste raspunsuri seriose
In weekendul viitor va veni un baiat de care imi place si cumva vreau sa-l impresionez! El m-a placut vara trecuta dar nu stiu daca ma mai place... Imi puteti spune cateva vorbe despre flirtat? Serios... nu am habar =]]

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Arata-i ce-i poti oferi si poate-i starnesti interesul, cu speranta ca si el e om!

| jamal000 a răspuns:

Odata intrati in discutie... dupa ceva vreme il intrebi de pasiuni, daca stie sa gateasca? iar indiferent ca spune da sau nu il intrebi: si te-ai ars vreodata? ( poate avea mai multe conotatii atat culinare cat si sexuale, dar si daca "si-a luat-o in barba" de la vreo fata. Adica dui discutia elegant intr-acolo incat sa inteleaga faptul ca ai anumite asteptari.

| Janetthe explică (pentru jamal000):

E obsedat de fotball ce alt ceva sa-l intreb? happy

| Waffen18 a răspuns:

Nu trebuie sa arati ca esti disperata, din cate scrii o cam faci! Totul vine de la sine, petrece timp cu el, vorbeste cu el, comunica ( cheia unei relatii )... si daca te-a placut cu adevarat vara trecuta, nu are cum sa nu te mai placa, ti-o spun din propria experienta, daca te-ai indragostit cu adevarat, nu uiti chiar asa de usor de persoana aceeawinking Spor

| Marius1003 a răspuns:

Nu trebuie sa spui niste "abureli" eu iti zic mai bine sa faci cumva, sa va vedeti mai des, fa cumva sa.ti petreci timplul cu el si dupa iti garantez ca toate vin de la sine :* daca iti pui in minte ceva sa stii ca nu o sa iasa cum crezi tu asa ca mai bine fii tu.

| SemneDeViata a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dGzJV4LoZKA
Doar ca baiatu esti tu si fata e baiatu.

| Janetthe explică (pentru SemneDeViata):

Iti bati joc de mine? =]]]]