| Catuneanu_Valentin_1995 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa ii scriu unei fete o scrisoare, in care sa ii spun ca ma mut in Arad. Eu vreau sa ii spun ca o plac mult. Vreau exemple rapid...

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Îți scriu această scrisoare cu lacrimi pe obraz, cu durere în suflet, cu răni deschise în inimă și cu o erecție măricică în pantaloni. Mă mut! Plec departe de tine și de privirea ta caldă, de zâmbetul tău mirific și de vocea ta suavă. Aș vrea ca ultimele mele zile aici să le petrec cu tine, dar tu nu vezi în mine decât un prieten. Ți-am jurat degeaba că sunt vegetarian și nu mănânc carne, dar uneori parcă cuvintele mele se lovesc de tine ca picăturile de ploaie de geamul după care te privesc. Geamul care mi-a arătat tot ce nu mă lăsa să văd o draperie la 15 lei. Mulțumesc lui Dumnezeu că ești zgârcită.
Știu că pentru tine sunt ca himenul unei fete din Brăila, inexistent, dar vreau să-mi dai ocazia să schimb asta.
Te plac sau te iubesc, te vreau sau te doresc, fără tine niciodată nu mă mulțumesc. Am valoare, dar cu tine mă ridic până la soare. Da, atât de mare o am. Cu toate acestea, nu vreau sex și nici vreo altă derivată, măcar până te voi lua de soață și te voi linge insistent pe față.
Te iubesc mai mult de cât îmi iubesc mama.
Te iubesc mai mult decât iubesc să joc CS GO.
Domnul să te binecuvânteze și fie ca destinul să ne zâmbească, amândurora!

1 răspuns:
| StevenMetalhead a răspuns:

Te putem ajuta, însă trebuie să mai menționezi câte ceva, eu ți-aș putea spune să scrii că-ți place când ea îți este alături, insa eu nu stiu daca voi v-ati vazut macar sau poate va cunoasteti pe internet. Incearca sa reformulezi din nouwinking.