| tears a întrebat:

se apropie sf. Valentin si la noi an scoala este o cutie unde se pun felicitari. Vreau sa-i fac o gluma unei fete care o urasc pentru ca ea spus unui baiat ca il plac si vreau sa ma razbun, va explic: am aflat de cine ii place acelei fete si vreau sa scriu o scrisoare din partea acelui baiat dar ce sa scriu? va rog vreau sa creada ca chiar el a scris
dau funda la cel mai bun raspuns. big grin

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Nu e chiar asa de frumos sa te razbune. Dar fie...
Scrie asa: ''X"[numele fetei], de cand te-am cunoscut frumusetea ta ma uimit Si nu am stiut cum sa-ti zic. Mereu ma uitam la tine si ma gandeam ce bine near sta impreuna. Eu sunt mai timid cand vine voba despre o fata pe care o plac.Si stiu bine ca si tu ma placi! Cel mai bine ne vedem "in locul X, la ora X"[aici pui tu un loc si o ora, ca fata aia sa se duca acolo, dar nu o sa fie nimeni... laughing] Asta faci daca vrei sa trai teapa. Daca vrei ca ea sa se certe cu baiatul ala scrie asa: "Fa javro stiu ca ma placi. Dar pacat ca esti o curva. "x'' numele baiatului
Nu imi mai vine nimic in minte acum. Da eu una daca as fi in locul tau as face aia ca sa se ''inilneasca'' bine de fapt nu o sa vina nimeni. Ea o sa stea ca proasta si o sa astepte. laughinglaughing Bafta!

6 răspunsuri:
| WildDream a răspuns:

Si daca afla cine a facut farsa pe urma o sa iti faca si ea ceva, pe urma tu iar o sa vrei sa te razbuni si tot asa...

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu cred ca razbunarea e buna... da unele persoane chiar merita...

| Crisotemi a răspuns:

Ce stupida... sper macar ca ai 11-12 ani o_o

| tears explică (pentru Crisotemi):

De ce sa am varsta asta?

| Crisotemi a răspuns (pentru tears):

Pfff atunci esti mai mare si vrei sa faci idiotia asta =_=? doamne...

| bellisima92 a răspuns:

RAZBUNAREA E ARMA PROSTULUI, poate ti se va intoarce roata si vei pati si tu la fel....si apropo daca iti bati joc de cineva te vede Dumnezeu si...mai bine stai in banca ta big grin