| anonim_4396 a întrebat:

azi dimineata am vazut ca pe penis am o bubita, dar seamana cu un cos. si e prima data cand se intampla, si is cam speriat. ce e asta? stie careva? e cam pe la mijlocul penisului, un pic mai inspre varf.

Răspuns Câştigător
| F1rstBlooD a răspuns:

Depinde ca daca e cos dispare in 1-2 saptamini si sa iei si tu dela care ii inghiata ca sa nu iti iese mai multi
daca e buba las-o in pace ca iti trece

7 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

laughing))))))))))))))))nu-i man nimic asa mai apare citeodata cind ii dai pre mult la... laughing)))))) nu te mai impacientarolling on the floor)))))

| maryo238 a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Da man, da nu prea mai dau. azi dimineata am vzt, si cand ating 'cosu' asa parca un pic e deranjantbig grin

| F1rstBlooD a răspuns (pentru maryo238):

Man bubitele apar pe orce parte a corpului daca ai vazut-o azidimineata las-o cam 2-3 zile si vezi cum evolueaza crede-ma ma pricep in acest domeniu

| maryo238 a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Si dupa 2-3 zile dispare? e doar una pe corpul penisului. :d

| maryo238 a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Ce sa iau? nu am inteles ce ai scris

| maryo238 a răspuns (pentru maryo238):

Ia id'ul meu. mario_red23

| F1rstBlooD a răspuns (pentru maryo238):

Depinde ca daca e cos dispare in 1-2 saptamini si sa iei si tu dela care ii inghiata ca sa nu iti iese mai multi
daca e buba las-o in pace ca iti trece

| F1rstBlooD a răspuns:

Funda?