| Pop_Alexandra_2001 a întrebat:

Zilele trecute, dimineata cand m-am trezit, am vazut ca buza de jos imi e alba ca si cum ar fi înghețată, iar mai târziu mi-a apărut o bubita pe mijlocul buzei, are un aspect uscat, nu ma doare, dar arata urat. Cum as putea sa scap de ea si nu stiti ce fel de bubita e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Probabil ai herpes.

| PandaKawaii a răspuns:

Încerca o crema hidratanta sau mai bine( desi ustura putin) Tincura de "Iarba Lupului".