| Dreamer12345 a întrebat:

Cat dureaza o partida de sex daca el e virgin si ea nu? Dau funda, va rog tratati cu seriozitate. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Originaly a răspuns:

Hai ba lasa-ma cu 30 de secundelaughing! Dureaza girl si eu am fost virgin pot sa spun ca a durat o ora! Putina tandrete si f-a baiatu sa uite durereabig grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DEPINDE de el, dar şi de tine ( de cum şi cât îl exciţi )...

| Anonim231512352 a răspuns:

Daca virginu se mansturbeaza rar(forarte rar) undeva 5-10 min. Dar daca se mansturbeaza dez poate dura chiar si 30 sec

| Vlad_Dascalu_1993 a răspuns:

Depinde daca esti galeata si cat de nasoala esti, sau poate nu esti nasoala doar proasta ca sa intrebi asa ceva, Cu placeretongue