| GeorgianaFlowerPuff a întrebat:

Hei TPU ce parere aveti despre vraja dragostei pentru iubire si sex? Functioneaza? A incercat cineva?

https://www.seruah.com/vraja-pentru-a-incita-iubiredorin ta-sexuala.html

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca tu crezi in asa ceva esti cam mica pentru sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cel mai imbecil articol ce mi-a fost dat sa citesc in ultima perioada. Doar un cretin retardat poate proceda in modul descris. Daca vrei sa ai parte de un act sexual cu adevarat de calitate intretine un preludiu prelungit cu perversiuni si fantezii sexuale. Si doar pe urma sa apreciezi rezultatul obtinut. big grin

| Mussette a răspuns:

E prima oara cand aud asa ceva si mi se pare o tampenie.Am mai auzit diverse chestii, dar asa ceva nu.

| Bmb_Alex_1990 a răspuns:

Cati ani ai de te gandesti la sex?

| GeorgianaFlowerPuff explică:

Cineva a incercat si functioneaza de asta intreb.