| anonim_4396 a întrebat:

I-am dat baiatului pe care-l plac urmareste pe facebook. ce ziceti sa-i trimit si un mesaj? (l-am vazut doar o data; are doar optiunea urmareste si trimite un mesaj)
FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Nu. Daca ii dadeai direct mesaj, poate mai era ceva. In situatia de fata, mai asteapta.

| Me01 a răspuns:

Buna. Da, de ce sa nu ii trimiti un mesaj poate si el te place. Poți săi trimiti ceva simplu pentru început.( buna, ce faci?) si de acolo o sa vb mai multe.