| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Baiatul pe care-l plac (l-am vazut doar o data, unde am vb cu el si m-a pupat, v-am mai zis) are pe facebook doar optiunea urmareste. ce ziceti sa-i dau sau nu?
FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Buna ^_^
Da! Ar fi ok sa ii dai urmarire.In plus e facebook, s-ar putea sa isi aminteasca de tine cand te va avea la notificari si asa poate iti da un messaaj.Sau de ce nu ii dai tu un mesaj thinking Hehe

Sper ca te-am ajutat ^_^

| AnaAna23 a răspuns (pentru Mimzy):

Da! ii dau! mersii

7 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Decizia vietii tale.Si cui ii pasa?

| AnaAna23 a răspuns (pentru bogz):

Si atunci de ce mai exista TPU?!

| bogz a răspuns (pentru AnaAna23):

In nici un caz sa asculte intrebarile tale de 2 lei.

| CrissuLinii a răspuns:

Da i. poate ti va trimite cerere :*

| Ella175 a răspuns:

Poţi să-i dai şi urmărire dar mai bine ar fi să ai tupeul să îi trimiţi şi un mesaj. Mult succes; 3

| AnaAna23 a răspuns (pentru Ella175):

Tu ce ai afce-n locul meu?
totusi cred ca-i dau...