| anonim_4396 a întrebat:

I-am dat baiatului pe care-l plac urmareste pe facebook. ce ziceti sa-i trimit si un mesaj? (l-am vazut doar o data; are doar optiunea urmareste si trimite un mesaj) FUNDA! happy
PS : E MAI MARE CA MINE CU 4 ANI

Răspuns Câştigător
| LorenaElena186 a răspuns:

Trebuie sa ai curaj, si sa faci acest pas. Tine minte mereu ca dezamagiri sunt la tot pasul si ca nu stii niciodata sigur daca ai sau nu, sanse cu cineva. Dar incercarea moarte n-are. Si daca nu e sa te placa, poate macar ramaneti amici. Inca cateva sfaturi, de care trebuie sa tina cont oricine : vorbeste corect, impresioneaza-l, chiar daca esti rusinata, incearca mereu sa gasesti subiecte de discutie. Sa nu fie monotonie, sa nu va plictisiti. Sper ca te-am ajutat! Succes!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Da, unii baieti se plictisesc mai greu.