| Raul_Raul_1989 a întrebat:

I am spus unei fete ca imi place de ea si ei nu ii place de mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ADMr a răspuns:

I-ati gandul de la ea; sunt si sanse ca apoi ea sa fie interesetata de tine daca te porti normal si sa fii ferm.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Treci mai departe, cauta alta

| Emilian65 a răspuns:

Degeaba o vrei tu, daca ea nu te vrea. Dragoste cu sila nu se face.

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti forta pe cineva sa te placa. Cauta-ti si tu alta fata.

| peperonies a răspuns:

Nu mai fi urat!

| Danysan a răspuns:

Cred ca cel mai bine iti vezi de alte tale.E posibil ca in timp sa relizeze ca erai un baiat oki si sa o faci sa se mai gandeasca dar momentan nu mai sta dupa ea ca stai degeaba. seara faina.

| Plushul a răspuns:

Nu te mai gandi la ea o sa intalnesti mai incolo pe cineva care tine la tine

| Malvin2012 a răspuns:

Ii spui ca ii curva si ca iei tu prezervative si ai rezolvat!
Fara emotii!

| jane24 a răspuns:

Mai sunt inca 5 fete dupa colt, gandeste te la altcineva