| EDITZZU a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata! Si ei ii place de mine dar nu vrea sa fim intr-o relatie! Si in fata prietenelor sale se comporta de parca nu ma cunoaste! Cum sa fac sa fim intr-o relatie sau cum sa nu o iubesc atat de mult! Funda

Răspuns Câştigător
| Brainstorming a răspuns:

Poate crede că prietenele ei nu te vor place? Încearcă să te apropii de ele mai întâi, poate în felul ăsta o și faci geloasă?

| EDITZZU explică (pentru Brainstorming):

Am incercat, dar in felul asta ne-am indepartat mai mult sad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A fi amic cu o fata este una, si cu totul altceva sa fiti intr-o relatie sentimentala. Fata are si ea dreptul sa se pupe cu un baiat pentru care are stomacul plin cu fluturasi.

| AwayOfLiving a răspuns:

Impacate cu ideea ca esti uratlaughing