| ILoveWeekends a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu dragostea? Vreau sa stiu cum imi dau seama cand un baiat ma place(dupa ce semnale) cand flirteaza cu mine si cum ar trebui sa ma comport in fata celui pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ar trebui sa te comporti cat mai natural, semnele ca un baiat te place ar fi...se uita la tine si dupa tine, se baga in seama mai mult, face orice sa iti atraga atentia...

3 răspunsuri:
| M4SOnIC a răspuns:

Pai... daca se comporta altfel cind e cu tine si vb frumos etc..etc te place.

| KrYstyAn0 a răspuns:

Pai daca te place iti face complimente vorbeste mult cu tine iti ia apararea...