| Si_Atat_Teo_1993_f4Y8 a întrebat:

Mie imi place de o colega si cum as putea sa ii zic ca o plac? Eu sunt timid si de fiecare data cand incerc sa vorbesc cu ea ma blochez.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca placerea este reciproca dar si ea este la felde timida rezolvarea problemei devine strict a ta. Daca nu reusesti sa-ti invingi retinerile cand sunteti fata in fata incearca sa-i transmiti sentimentele prin intermediul unui mijloc de comunicare.Sunt convins ca nu ar refuza o invitatie la plimbare in doi si astfel s-ar rezolva partial problema.Succes.

| BizSinir a răspuns:

Pai daca-ti place de ea si crezi ca e reciproc spune-i, dar daca nu mai bine renunta...va scutiti pe amandoi de-o situatie penibila.
Stiu ca suna descurajator dar trebuie sa fii realist, adica daca crezi ca ai sanse spune-i dar daca nu renunta happy
Bafta!

| LoseYourMind a răspuns:

-zambeste-i
-stai in preajma ei
-fa-o sa rada, sa se simta bine
-condu-o acasa
Intr-un cuvant, incearca sa petreci timp pe langa ea, apoi totul vine de la sine!

| Bogdan6969 a răspuns:

Baga o vodka inainte si apoi....cu tupeuwinking

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

Pai... iti sugerez sa bagi o tarie, cevadupa care sa te duci sa ii spui, fetele adora cel mai mult curajul trust me my nigga.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

happy nu mai fi timid, lafete le plac baietii curajosi si cu tupeu stiu din propria experienta asa ca baga marewinking daca si ei ii place de tine vor iesi scantei iar daca nu te va lasa caregoric