| pure9 a întrebat:

Stiu multe cazuri (nu si eu) in care atunci cand o fata i-a spus unui baiat ca il place el(respectivul ne dorind o relatie cu ea - fiind doar prieteni) baiatul a inceput sa se distanteze de fata si sa nu mai fie la fel ca inainte. De ce credeti ca se intampla acest lucru? Nu credeti ca asta ar fi un motiv pentru care fetele care plac un baiat dar nu sunt sigure de sentimentele lui sa nu ii spuna ce simte? Voi ce ziceti? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Asa se intampla si in caz contrar
si baiatul daca ii spune unei fete ca o place, aceea deja nu mai o intereseaza
asa suntem noi oamenii construiti si cei care nu au inteligenta emotionala asa patesc sad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Riscul "meseriei".

Răspuns utilizator avertizat
| Carmelisia a răspuns:

Poate ca atunci cand noi ne dam seama care ne sunt sentimentele cu adevarat pentru o anumita persoana Aceea persoana numai simte nimicsad