| Xenaaaa a întrebat:

Hei TPU.tocmai am discutat cuu baiatul care il plac si am ajuns la concluzia ca ne placem reciproc.insa...am fost cu el de 2 ori pana acum. e in clasa cu mine. P. S. sunt in clasa a6a. el vrea sa fim impreuna dar nu stiu ce sa-i zic.eu vreau o relatie serioasa.adica eu sunt experta in saruturi etc. dar nu stiu de el.Mentionez ca il ador:X ce sa fac? multumesc mult si dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Spune-i ca esti experta in sarutari si sigur o sa-i captezi atentia. lol

| saturday_6791 a răspuns:

Taie venaa!

| pisicutza_7357 a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna, sunte-ti inca mici, nu uita ca daca ceva nu merge intre voi va trebui sa va vedeti zilnic la ore...