| anaveli a întrebat:

Hei Tpu.Va rog cititi "povestea" mea.Deci imi place de un barbat insurat si nu e problema mea ca e insurat, nu-mi pasa.Dar a muncit la tata ca sofer si l-a dat afara deoarece era betiv sad
Sunt indragostita de el si s-a dat la mine : m-a intrebat daca ma mai iubeste prietenullaughing, m-a prins de mana si se uita tot timpul la mine.
Imi este forte dor de el nu mai pot deci nu mai rezist..De 2 saptamani nu l-am mai vazut si nu o sa il mai vad niciodatacrying
El s-a culcat cu cateva curve straight face si evident i le-a platit tata :@
Am numarul lui si l-am sunat de 3 ori, prima data :
Eu:Ce faci iubi?laughing
El:Cine esti?
Eu:O domnisoaralaughing
El:Ce >domnisoara?:
Si am inchis laughing
A doua oara il sun si raspunde nevasta'sa rolling on the floor
Eu:Iubi e acasa? rolling on the floor
Ea:Numai iubi iti dau eu tie parazit'o
rolling on the floor
A treia oara:
Eu:Ce faci?
El:Mai incetu' cu sunatul ca ț-i bine
Eu:Toata tremurrolling on the floor
El: O sa tremuri tu laughing
Si acuma imi e dor de el si l-as suna dar nu stiu ce sa ii spun..As vrea sa ne intalnim dar daca ar vedea cine sunt...laughing
Ce sa fac? Il iubesc enorm

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Taica-to are un sofer personal? esti fetita de bani gata care distruge relatii? urat, draga mea, eu as zice sa gasesti pe altcineva avand in vedere si statutul tipului. ai grija, salut.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine iti iei gandu de la el

| DeeaMarry a răspuns:

Un betiv insurat care probabil are vreo BTS. O minunatie de barbat. Suna-l in continuare, sa nu-l pierzi cumva!

| RareşTPUro a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi... adica de ce vrei sa fi ispita care strica caznicii? Potoleste-te si cauta-ti un baiat care sa fie singur. Scoate-l tu incet-incet din "iubirea asta" care nu poate exista.

| RAY a răspuns:

Poate are bts luate de la fetele alea, vorbeste cu el, desi ai grija, ce vor spune alti despre tine, plus gandeste-te ca e curvar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cunoaste si tu alti baieti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la tatal tau sa te plateasca si pe tine.

| sensualus a răspuns:

Ai fantezii nebunatece scumpi

| TheImpaler a răspuns:

Ai mai spus povestea asta...am acelasi raspuns. nu ma intereseaza.

| qCrazyMan a răspuns:

Daca esti asa nebunatica..sa-mi dai mesaj laughing

| Psychzor a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar asa se nasc curvele.