| Eu_VaLu_1997 a întrebat:

vreau să slăbesc și nu știu cum... ce cură să țin? ce alimente să elimin din hrană? sau ce să fac?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Nu e bine sa tii cure de slabire adica sa te infometezi. Elimina paine, dulciurile si mananca mai multe fructe, legume.Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru VampireBlood):

"mananca mai multe fructe"= mai mult zahar = risc de ingrasare si de probleme cu stomacul din cauza fermentarii.

Nutritie sanatoasa NU inseamna multe fructe si legume, aia repeta toti habarnistii ca o placa stricata

8 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu trebuie sa tii nicio cura, trebuie doar sa incepi sa faci mai multa miscare si poti manca cat vrei.Eu mananc toata ziua tot ce prind si nu se intampla nicio crestere in greutate, dar ma plimb cam 3 ore zilnic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| Enki a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund exact la intrebare dar iti dau un link cu un site care te poate ajuta la problema ta:http://www.slabesterapid.org/

Răspuns utilizator avertizat
| UNIQUEˣᵈ a răspuns:

Hey.
Încearcă să faci cât mai mult sport și elimină dulciurile, mâncarea de la fast-food și sucurile carbogazoase din dieta ta. Mănâncă cât mai multe fructe și legume. Succes ☺