| adDe_9101 a întrebat:

Hei,,, vreau si eu statusuri frumoase mai scurte...va multumesc

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Iubeshte ce crezi,Iubeshte ce vezi,Iubeshte si uita,K viata e scurta
Daca as fi un nor pustiu in desert, sa fiu, eu cu drag te-as racori si as lasa o ploaie calda sa cada din inima mea peste inima tha.Sa te incalzeasa,sa te racoreask,sa-ti aduki aminte de iubirea noastra(asta e mai lung)

Am vazut pe plaja, o scoik de catifea, iar perla iubirii se afla in ea.Scoik de sparge de stancile reci,dar perla iubirii ramane pe veci.

Nu plange ca s-a terminat[love struck],Zambeste ca s`a intamplat(:*:*)

te-am iubit este trecutul,Te iubesc este prezentul,Viitorul ce va fi?/Tot mai mult te voi iubi!

Esti sufletul din mine, Esti viata mea,.Si sper ca mereu sa ramana asalove strucklove struck

De vei plage dupa mine, Spune`mi ca sa plang si eu.De vei plange dopa alta, Iti doresc sa plangi mereu!

Kam atatea stiu scurte. Sper ca am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Maryna_1397 a răspuns:

Depinde ce status ai vrea...
Ce categorie?