| Semii890 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi, frumoase si scurte {Funditaa}♥

5 răspunsuri:
| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Păii Semii890. Sunt cam aşa :
- Plecând prin iferite ţări în funcţie de combinări
- Pune-te şi-n cur şi-n cap.Că eu tot pe el îl plac :X
- You're my favourite drog! Show me real love baby!
- Tu ăsta! Vrei să-ţi fie dor de mine?
- Eu te.pentru că...De aceea
- Sunt aia de care ţi-a zis măta să te fereşti
- Stăm la rând sau toţi deodată?!
- Nu m-ai pierdut atunci.Dar m-ai pierdut acum!
- Ne hrănim cu aparenţe.
- Aşa-s toţi băieţii.Dar el, e pur şi simplu el!
- Poate într-o altă viaţă.
- Alege ce iubeşti. Apoi iubeşte ce-ai ales!
- Acel copil ciudat cu acel ceva special!
- Băă! Eu îl iubesc.Restu nu vă priveşte
- Ai o întrebare? Da. Poţi să taci.
- Vrei atenţie? Fă-te semn de circulaţie.
- Status under construction
- Băă ţărane de la vaci.Trage apa când te caci.
- Hai deranjează-mă! Să vezi cum îţi cântă dracii live.
- Tu îţi toceşti gura iar eu îmi trăiesc viaţa.Simplu nu?
- Asta-s eu şi să-mi da-i pace.C-alta mama nu mai face.

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

~ Ma dau cu sania in frigider incercand sa ma bronzez.

~Sunt pe bloc si ma bronzez.

~Plecata... Ca felina dupa prada.

~ Vreau sa visez, sa fiu cu tine, mi-e dor de tine, de clipele cand dormeam cu tine, Tu esti iubirea mea,... pijamaua mea love struck

~Cerul este albastru, iar eu ma uit la el sperand ca se va face alb ca visul meu de mult pierdut.

~Asta vara la Craciun,M-am suit intr'un capsun, si am mancat atatea mere, ca m-am saturat de pere.

~Colo sus in cimitir,stau mormintele in sir, daca faci misto de mine, fac un loc si pentru tine big grin

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!
`Voi JucA DuR... ChIaR ` Daca ` MhA vA DuReA...

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

PaHareLe sµS`! ShaMpaNia sa cµRga =p~ … ReSpeCt peNtrµ fetele care i-Au faCµt pE fRaieRi sa pLanGa

| DemiLove20 a răspuns:

1)Ii ignoram pe cei care ne adora, Ii adoram pe cei care ne ignora, Ii ranim pe cei care ne iubesc, Ii iubim pe cei care ne ranesc! 2)Trei oameni sa nu ii ranesti niciodata : cei care te iubesc, cei care te ajuta si cei in care ai incredere!

| lulu97 a răspuns:

~Totul trece asa se spune...dar, nimic nu trece fara sa lase urme~
•eu te iubesc,... tu poate nu, astept raspuns, zi da sau nu•
big grin de-ar fi scoala o tigara
si profesorii tutun
as fuma la nebunie
sa ramana numai scrum! big grin
love struck iubeste cu adevarat ca sa nu fi uitat! love struck
puppy dog eyes un carbune aprins, nu trebuie atins...dar, o inima rea trebuie iubita si ea puppy dog eyes

~batting eyelasheso raza de lumina o urma de durere un chip de inger suav distrus de-o grea durerebatting eyelashes~
~•To love someone is to see a miracle invisible to others•~