| Emilixxx a întrebat:

Heii, mie imi place de un baiat si as vrea sa stiu daca si el ma place...Ne.am cunoscut intr.a 9a(eu sunt a 10a si el a 11a) si nu am vorbit pana acm cand s.a apropiat foarte mult de mine, ne.am sarutat de cateva ori, dar el zice ca nu ma place, dar ca vede ceva special care il atrage in mine...credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se distreaza doar cu tine si te jpaca pe degete impecabil

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca te place, deoarece nimeni nu se apuca sa sarute o persoana necunoscuta doar asa pur si simplu pentru a se afla in treaba. Chiar daca nu recunoaste in mod clar si sigur te place, este atras de tine. Continuati si vei vedea ca nu se va desparti de tine. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca el a zis ca te place, crede-l.

| WaterDrop a răspuns:

Doar te foloseste.Trist, dar adevarat.Alegerea ta ce vei face de acum incolo.

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Cred că e joaca cu tine. Nu te lăsa "vrăjită".

| ariana8228 a răspuns:

Da, normal doar ca nu o recunoaste, dar... el sigur te place...

| Florentina9210 a răspuns (pentru ariana8228):

O ''place pana ii pica la pat, dupa nu o sa mai aiba acel ceva ''special''. Sau nu e sigur de sentimentele sale pentru ea.