| Maradona2011 a întrebat:

Heii TPU. Am si eu o problema, mi se intampla uneori sa ejaculez prin somn. Ce as putea sa fac?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic, e normala ceea ce se numeste polutie mai ales in vremea adolescentei

| corbulalbrosu a răspuns:

Se numeste polutie nocturna, se produce in adolescenta si este o reactie normala a organismului ca raspuns la activitatatea hormonala deosebit de intensa. Din cand in cand te-ai putea masturba cu finalizare pentru a elimina din tensiunea hormonala inerenta varstei tale.

| mihai69 a răspuns:

1. să nu mai dormi.
2. sau să dormi mereu cu un prezervativ.
Oricum, e ceva normal, așa cum deja ți s-a spus.

| neutrino a răspuns:

Ceea ce ti se intampla este ceva normal. Cauta-ti o fata cu care sa te culci si atunci problema se rezolva, tot normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi mai putin.

| Skilline2012 a răspuns:

Este normal, atat timp cat nu te masturbezi.
Consider ca barbatii care se masturbeaza sunt slabi, dar na, daca esti mic si nu poti sa incepi de acum treaba cu pasaricile poti sa te si masturbezi la un anumit timp laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Te-ai simtit? sad

| MrNob0dy a răspuns:

fa-ti o prietena

| CMtube a răspuns:

E ceva normal, la oamenii seriosi care nu se masturbeaza.normal odata pe saptamana sau de mai multe ori depinde. daca e des du-te la medic

| HappyFaceXoX a răspuns:

Masturbeaza-te 1 data pe saptamana si iti trece,

| MT_Gabriel_1995 a răspuns:

E ceva normal happy fiecaruia i s-a intamplat cel putin odata in viata. de vina sunt femeile astea care-ti fac in ciuda ****