| CravataAlbastra a întrebat:

Pentru fete: cum cuceriți un baiat sau cum va faceti plăcute de el?
Pentru băieți : ce fel de fete va plac, legat de caracter?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba are carcater de aur daca e urata si grasa, conteaza fizicul indiferent de sex apoi in timp vedem daca ne convine de persoana respectiva daca ne indeplineste interesele personale daca nu o lasam regretam mergeam mai departe si tot asa, eu raspund si pentru fete, fetele sunt interesate de badboys sau de o mica parte din barbati si da aia sunt o provocare pentru ele, pai folosesc aremele lor sexuale de ce baga toti banii in imaginea lor ma mult ca barbati? ca doar nu sa cucereasca un barbat prin carcater

| CravataAlbastra explică (pentru RAY):

Asa este, degeaba e deșteaptă daca e urâtă. Dar eu am intrebat de caracter pentru ca la fizic zic ca sunt destul de ok.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Inteleg. Tu vrei sa vezi daca este cineva pe aici caruia sa ii placa una ca tine ( daca tot spunem, ne place aia aia aia ). Aiurea. Ce gandesc multi pe aici nu se compara cu viata reala. Multi raspund doar ce vrei tu sa auzi ca sunt patetici si vor funda aia. Vezi tu in viata de zi cu zi ce si cum, nu cauta aici raspunsuri ca primesti doar ce vrei tu sa auzi nu adevarul. Sau mai nou toti baietii de treaba sunt pe TPU? Ca nu aud pe unu sa spuna ° da frate, imi place una cu balcoane mari si fundul mare °. NU, auzi doar ciumpalaci care vor pe alea de °treaba° dar daca stai sa te uiti bine, in realitate nu prea e asa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam ca tine asa laughing

Pai ce pot sa spun... sa fie bune si sa fie oarecum intelegatoare

| T0T a răspuns:

Sensibile, înțelegătoare, sincere.

| OldSoul a răspuns:

Ideal ar fi sa fie una asa mai inocenta, sensibila care sa mi-se destainuie, pe care sa ma pot baza si tot odata pentru care sa merite sa lupt.

| alexandrualind a răspuns:

Fete:blonde

| mavnimiccMaNnN a răspuns:

Mai bine frumoasa si desteapta, decat frumoasa si inculta(parerea mea)

| mavnimiccMaNnN a răspuns:

Da-mi id-ul tau in privat!