| Lusfe a întrebat:

Pentru fanii Naruto m si eu o intrebare:Ce v-a placut cel mai mult la acest anim? Cel mai bun si original raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| vyyyk a răspuns:

Felul in care ma face sa ma simt, atunci cand ma uit la Naruto totul in jur nu mai conteaza, vreau doar liniste sa pot savura povestea, imi plac multe personaje din Naruto, urmaresc serialu asta de mai bine de 6 ani am vazut fiecare episor si fiecare film, am citit o parte din manga ( prea mt capitole ca sa le pot citi pe toate, nu am destul timp) au crescut impreuna cu mine, am ras si plans impreuna cu ei, cativa ani au facut parte din viata mea, in anumite situati m-am simtit motivata sa-mi indeplinesc visele, sa lupt pentru ce-mi doresc, plus cae un animeu incredibil, nu cred ca exista altul mai bun. I love Naruto love struck

| Lusfe explică (pentru vyyyk):

Ai aceleasi motive ca si mine

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajele, povestea in sine si originalitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea,momentele emotionante, personajele, muzica, cam toate imi plac la Narutohappy
Am vazut si alte anime-uri dar pot sa zic ca Naruto este preferatul meu pana acum. Nu este un anime perfect dar pentru mine are tot ce trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, povestea. Mai multe nu pot sa spun pentru ca nu l-am terminat.

| AnaMariaJRock a răspuns:

Mi-a placut :
1.Modul in care se comporta Naruto : pare el mai prostut, dar de fapt e destept, pare el cel mai slab, dar de fapt ajunge cel mai puternic, pare el un papa lapte, dar se dovedeste cel mai curajos, pare el lenes, dar munceste de 10 ori mai mult ca oricine, in plus te face sa razi de te tavalesti pe jos XD
2. Faptul ca nu te plictisesti de actiune, eu cel putin l-am vazut de 15 ori, iar manga am citit-o de 2
3.Este singurul anime pe care l-am inceput la 6-7 ani si la care ma uit in continuu de vreo 9-10 ani happy

| Anihilatoarea a răspuns:

Fillerele

| Lusfe explică (pentru Anihilatoarea):

Pe bune iti plac sau ai fost ironica?laughing mie alea nu mi placlaughing)