| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Heiii TPU. Cum sa ma imbrac la prima mea intalnire cu iubitul? Ce ar trebui sa fac la prima intalnire? Tinand cont ca este toamna. cum as putea sa ma imbrac...Cum ar trebui sa ma comport? Daca nu o sa-i placa ce fac. Va rog ajutati-ma. Am mari emotiii. x_X
Funda la cel mai folositor raspuns. happy

1 răspuns:
| pisicutzamik a răspuns:

Pai ar trebui sa te imbraci,cu ceva mai de toamna asa, adica sa te simti tu bine, si ar trebui sa fii tu insuti, lasa lucrurile sa decurga, nu iti face planuri stii vorba aia:Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ! multa bafta la intalnire sa revii sa ne spui cum a fost pupiceikiss