| emi2909 a întrebat:

Hello :* am si eu o intrebare pentru voi! Duminica urmatoare iubitul meu revine in oras dupa vacanta aceasta si as vrea sa-i pregatesc o surpriza la mine acasa, dar ca nu prea am idei sad oricum ceva care sa nu implice sex laughing vreau ceva dragut si romantic in acelasi timpwinking pentru cea mai buna idee ofer FUNDITA :* apropo, sa nu fie ceva foarte extravagant sau ceva de genu laughing multumesc anticipat :*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cina romantica urmata de o noapte de amor cred ca e tot ce isi doreste.

| onasis1961 a răspuns:

Dar de ce nu sex? Fai Poale-n brau.

| emi2909 explică (pentru onasis1961):

Nu sex pentru ca suntem impreuna de 2 luni si eu am 14 ani el 16... eu cred ca suntem prea miciwinking

| h3r a răspuns:

O surpriză la tine acasă dar nu sex.
Faceți clătite, o să fie fericit.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Da, ce-are eu sunt fericit cănd fac clătite cu iubita mea...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Ododo, știu că vă place asta, mai ales când aruncați cu clătita pe sus și nu vă iasă!hee hee

| gazza01 a răspuns:

Fa'i o prajitura!

| onlyagirl a răspuns:

Cum s-a mai spus. poti sa ii gatesti ceva dulce, si stati la ''un pahar de vorba''.