| Winners10 a întrebat:

Hello. Imi puteti da si mie o idee ce as putea sa ii duc unei fete la o prima intalnire? Nu vrea ceva extravagant. Ceva simplu si dragut.

Daca aveti idei v-as fi recunoscator

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un iphone 13 PRO MAX

| Violleta2022 a răspuns:

O floare!

| Goete a răspuns:

Iei un flacon de suc de 2 litri. Sau de jumate de litru, daca ti-a suficient. Ii tai partea cu dopul si o vopsesti in rosu, pui o fundita pe fundul flaconului, partea de sus o intorci cu capul in jos, iti deschizi fermoarul si iti pui flaconul peste ea cand e sculata. Il tii in ambele maini si ii spui ca ai ceva pentru ea si cand prinde flaconul vopsit frumos in rosu si cu funtita si-l ridica, vede surpriza happy
Si daca stii s-o folosesti veti trai fericiti pana la adanci batraneti. Sau pana veti muri. Sau pana gaseste altul cu flacon mai mare. Sau pana cand

| Nirvanaaa a răspuns:

Avand în vedere ca e prima întâlnire și nu o cunoști foarte foarte bine, ia niște flori.

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Ce simți tu cu adevărată din interiorul tău si inima ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: un buchet de trandafiri roz. Rozul simbolizeaza prietenie.

| Gabriel2424 a răspuns:

Pai poți sa-i dai o floare, poți sa-i dai un ursuleț de pluș cu o ciocolata.

| Anuskaa a răspuns:

O ciocolata, o floare.

Răspuns utilizator avertizat
| RadUwU a răspuns:

Un buldozer sau un picammer depinde de preferinte