| alexanonimu a întrebat:

Salut, de ce erectia si ejacularea imi joaca feste cate o data merge am erectie actul sexual tine mai mult da cate o data si erectie slaba si ejaculez repede. P.s am 17 ani si cam 8 experiente sexuale ma enerveaza la culme plus ca erectia o obtin cu ajutorul prietenei pune ea mana altfel am la inceput un pic de erectie apoi se duce cand amanuntesc lucrurile, cum sa traiesc momentu si sa-mi eliberez capu de ganduri sau la ce sa ma gandesc sa nu afectez erectia.

2 răspunsuri:
| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

Da stiu si eu cum e happy. Am 18 ani si am trecut si eu prin asta si inca mi se mai intampla... Ideea este ca se intampla din cauza ca esti prea excitat sau prea stresat ca se intampla si uiti cu totul de actul sexual. Incearca sa te ametesti putin inainte.2 -3 beri sau ceva
Mai poti incercat ceva creme care le aplici pe penis cu o ora jum - doua inainte de actul sexual si dupa o sa rezisti mai mult. Mai sunt si ceva pastile dar de alea nu stiu ce sa spun

| alexanonimu explică (pentru AmNevoieDeUnRaspuns):

Pai tu cum ai reusit sa scapi?