| anonim_4396 a întrebat:

Hello guys!
Am sincer nevoie de o parere, sper ca ma puteti ajuta pentru ca nu stiu ce sa fac.
Deci, eu sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani de zile. In tot acest timp, am mai avut noi certuri dar minore, nimic grav oricum. El se comporta foarte frumos cu mine, mereu ma cauta, ma suna, imi face surprize, are grija de mine, facem foarte multe lucruri impreuna, nu am avut motive de gelozie niciodata pentru ca il simt cumva aproape de mine si ca ma iubeste cu adevarat. Pana acum nu m-as fi gandit niciodata ca ar putea sa ma insele avand in vedere comportamentul lui fata de mine. Asta pana ieri. Am fost la el acasa si am gasit la el in PC ca a cautat 2 fete de pe publi24 (intelegeti voi) de la noi din oras…nu stiu ce sa fac sau cum sa reactionez, nu il vad sincer sa cheme o femeie de genul la el pentru sex, dar totodata de ce ar cauta astfel de lucruri? Daca doar era curios sau asa, pot sa inteleg, dar daca a cautat sa apeleze la "servicii" asta nu inteleg.
Tin sa mentionez ca avem o viata sexuala activa, o facem des, deci nu vad de ce sa caute asta in alta parte…
Sunt foarte derutata, sper ca ma veti putea ajuta.
Multumesc! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare Mira! happy

Parerea mea este ca acele fete pot fi niste rude de ale lui, verisoare, surori sau altceva, este total IMPOSIBIL sa te insele daca se comporta sa frumos cu tine, sau ele pot fi de la locul sau de munca sau acele poze pot fi descarcate de mult timp dar in fine nu are cum sa te insele, dar daca tu nu esti sigura atunci pot sa te comporti un pic mai sexy cu el, sa o faceti seara de seara, sa stai mai mult timp langa el, sa mergi oriunde cu el, la munca, la petreceri, la zile de nastere etc si totul va fi bine, te vei asigura ca el te iubeste dar 100% ca nu te inseala daca te are si o faceti seara de seara, pur si simplu asa ceva e imposibil, e un eveniment imposibil care nu are cum sa se imtample!

Sper ca te-am ajutat si multa bafta in continuare!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da tu ce cautai in calculatorul lui? Nu iti e rusine sa umbli in lucruriile altora?

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-l!
Fiindca numai el iti poate spune motivul real.

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris - Tin sa mentionez ca avem o viata sexuala activa, o facem des, deci nu vad de ce sa caute asta in alta parte…

CITEȘTE aici ce înseamnă o viață sexuală normală pentru un tânăr de 20 - 25 de ani și la care vine iubita la el acasă tot timpul fără probleme.

https://www.tpu.ro/......adulti-se/

Poate pentru tine - viață sexuală activă - înseamnă 1 pe săptămână.

Pentru un tânăr de 20 - 25 de ani - viață sexuală activă - înseamnă de 30 de ori pe lună, adică zi de zi.

De aia el CAUTĂ femei să facă sex și în alte părți și stai foarte liniștită că el sigur caută femei și în altă parte în afară de publi24.

ATENȚIE - mergi mai DES la el și așa să te vadă după ce tu ieși din baie unde zici că ai nevoie.

https://uniquevibe.ro/......hibu-1.jpg

Sigur 100% dacă te vede așa de fiecare dată UITĂ rapid și de publi24 și de alte locuri unde mai caută femei și faceți sex și de 25 de ori pe lună.

Vezi că și la 49 de ani bărbatul face sex de 20 - 25 de ori pe lună cu nevasta când o vede îmbrăcată așa în casă.

Deci - fi și tu mai SEXY cu el și o să fiți foarte fericiți mulți ani dacă o să rămâneți împreună.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Cred că soluția cea mai bună e să vorbești cu el. Calm, fără reproșuri, fără scandal. Uite iubite, am văzut accidental ce căutai tu pe publi. Ce anume nu ai acasă și cauți acolo? Că poate se remediază problema fără să apelezi la ștuarfe.

| CeBuciConduci a răspuns:

Pot fi foste cunoștințe, pot fi rude sunt mai multe posibilități. Cel mai bine ar fi sa găsești o cale să-l întrebi fără să-l acuzi direct că te a înșelat sau cine știe ce pentru că încă nu e nimic sigur.