| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, imi place mult o fata, ea stie ca i-am spus şi zice că nu-i place si nu vrea sa fim impreuna k suntem colegi, dar in timpu orelor imi face ochi dulci si ne uitam unu la altu, ce sa fac ca vreau sa stau cu ea

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si fa-o geloasa, asa poate se razgandeste

| onasis1961 a răspuns:

Dacă-ţi face ochi dulci:
1-vrea să te bâzâie, să te întărâte ca să potă râde cu prietenele!
2-Sau te place şi vrea să cedeze mai greu!
Tu trebui să-ţi dai seama în ce categorie te afli!
Baftă să fie partea doua!

| AndradaE a răspuns:

Nu o poti obliga... daca zice nu si nu...eu zic sa cauti pe altcineva happy

| Originaly a răspuns:

Atunci daca ea te amageste, ia bate si tu putin salamu de ea, date la ea! Imi sunt antipatice asemenea fete, as incerca sa ajung cu ele in pat, si dupa actu in sine i-as arunca 50 lei in pat! si e prea mult 50 lei!

| onasis1961 a răspuns (pentru Originaly):

50 de lei? E o avere, pentru suma asta alţi muncesc de le sar capacele! Ce ştie să facă pentru bani aştia?

| Originaly a răspuns (pentru onasis1961):

Asta spuneam pentru asemenea fete 50 lei e mult! Oke da l-ai refuzat vezi de treaba ta...

| iuly12345 a răspuns:

Uite si mie mi-a zis un baiat ca ii place de mine si coincidenta si noi suntem colegi de clasa si coincidenta si el mi-a spus ca ma iubeste, si eu m-am gandit sa nu il mai bag in seama si sa ma port urat cu el pentru ca este urat. Si ma mai si enerveaza pe deasupra! Eu nu il supot! Dar, crede-ma, las-o in pace... daca nu vrea nu vrea! Nu te mai uita la ea in ore! Si cand iasa la tabla nu te uita insistent la ea! Poate are pe cineva sau ii place de alt cineva!