| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Vreau si eu niste sfaturi de la voi...in primul rand vreau sa va spun ca maine ma voi duce la iubitul meu acasa si vreau sa ma culc cu el, vreau sa fie ceva special dar totusi nu foarte siropos si vreau sa stiu cu ce sa incep cu ce sa continui ...la final ne descurcam noi el este mai mare ca mine deci stie ce trebuie facut dar vreau sa il excit foarte tare si totusi vreau sa par cuminte sa nu fiu prea nebuna daca intelegeti va rog sa ma ajutati si fara comentarii rautacioase va pupic

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Îl mângâi și îl săruți pentru început, asta dacă nu vrei să faci sex oral și să pari o landră. Cum spuneai să fii cuminte!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna prima întrebare cîti ani ai. Multumesc mult.

| dulcica1 a răspuns:

Wow!) tare! Daca nu vrei sa fii nebuna, atunci lasa ca lucrurile sa mearga de la sine, saruta'l. restul concomitent.))

| Mikhtarian a răspuns:

Desi cred ca ai 15-16 ani, si iubitul tau 18-19, succes.
Totusi, lasa sa vina totul de la sine, ca asa o sa fie cel mai frumos si cel mai bine.
Si daca tot te lauzi, ca dulaul are experienta, lasa-l pe el sa te ia pe harciog.

| schmoll a răspuns:

Il saruti si magia incepe sau vrei un text eminescian?

| catalin02 a răspuns:

Ei eu zic sa incepi cu un striptis, il excita la maxim, dupa un oral, dupa cateva limbutze, anal si normal laughing

| Exilee a răspuns (pentru catalin02):

Pe mine nu ma excita aceste exercitii pentru incepatori. O noapte de dragoste, avand la indemana toate mancarurile disponibile, toata pasiunea... asta l-ar excita pe-un baiat. SI mai ales, partenerea sa nu fie minora! Deja nici nu se mai cheama dragoste, ci SEX

| catalin02 a răspuns (pentru Exilee):

Fetele isi incep viata sexuala inainte sa termine scoala, nu mai e ca pe timpul bunicilor cand erai virgina pana in seara nunti, deja toti nu mai doresc romantism ci sex direct, deja sa ajuns la sex la cateva zile dupa ce iti cunosti partenerul sau partenera

| Exilee a răspuns (pentru catalin02):

Cert e ca dragostea este cu mult superioara sexului.

| sakura1234 a răspuns (pentru catalin02):

Asa este catalin02 doar ca la noi ne e vorba numai de asta totusi sunt 4 ani in care nu a indraznit nici macar mana pe fund sa imi puna pentru ca ma stie fata cuminte si nu mi-ar face asa ceva dar nu vreau maine poimaine sa aud ca s-a dus la alta

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

E bine sa incepi cu un oral.

| AnalbagRevine a răspuns:

Ce cred femeile ca vor barbatii ca sa se excite:mangaieli, saruturi tandre, striptis
ce vrea cu adevarat un barbat:atinge-i ***!

| Maj3stic a răspuns:

Sa nu il exciti rau ca dupa aia isi da drumul si va uitati un la altu dupa 2 minute lasa sa decurga de la sine ca daca esti buna rau si il mai si exciti il termini