| SalutCeFaceti a întrebat:

Hey! Am 14 ani (si e a 10-a oara cand spun asta intr-o intrebare). O sa fiu scurt: Aseara, pe la 12-1 noaptea am avut o discutie destul de perversa cu o prietena care arata bine, pe Whatsapp, despre cum ea a facut petting cu un baiat dar acum regreta, dupa care a inceput sa pun intrebari sexuale despre mine, iar eu am continuat sa vb cu ea.
In timpul discutiei penisul mi-a intrat in erectie. In mod normal, penisul meu are undeva putin peste 16.5, poate 17 cm lungime si circumferinta undeva la 13.5 cm. De data asta, erectia a fost extrem de intensa deoarece ma excitasem enorm. Mi l-am masurat (intinsa pe spate, de deasupra penisului, adica spre mine) si avea undeva la 17.5 cm, iar in curcumferinta, masurat cu o ata, 15 cm. In lungime nu s-a marit exagerat fata de normal, dar in grosime da. De exemplu, in mod normal incape pana la baza in sulul de hartie igienica, dar de data asta nu a mai incaput, plus ca mi-l simteam foarte umflat. Capul se umflase enorm (in mod normal e oricum mai gros decat corpul penisului) si ajunsese chiar foarte mare. Poate cineva sa imi explice fenomenul si sa imi spuna o parere despre marimea penisului meu, mai ales in aceasta situatie si daca as putea satisface cu el fete de aceeasi varsta sau mai mari? Totodata, planuiesc sa imi incep viata sexuala cat de curand. Ce parerea aveti? (Din pacate nu am reusit sa scurtez ce am vrut sa spun).

18 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu are legatura marimea cu erectia. Probabil nu ai putut ajunge la o erectie totala pana acum.

| SalutCeFaceti explică (pentru Frank51):

Pai si e bine?

| Frank51 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Din pacate nu.

| Plato a răspuns:

O sa-mi fac drept scop in viata sa gasesc românii care sunt sub media marimii penisului. Culmea, aici toti sunt mult peste medie, si nu stiu cine o trage in jos.
Toti copiii au 18cm+, deci adultii trebuie sa ai aibă 70% numai 5-6 cm, ca sa fie corecta media.
Iti dai seama? Pe TPU doar oameni cu sange-n lupa umbla. laughing
14 ani zici? Nu ai examen sau ceva? Nu ai admitere la liceu? Nu ai nimic de imbunatatit la gramatica? Cultura ta generala depaseste media la fel ca penisul?
Ce zici, nu-s mai bune probleme astea pentru 14 ani? Sau te poti uita la desene, mie imi place Gumball, ne uitam impreuna daca vrei, si te ajut la teme.

| SalutCeFaceti explică (pentru Plato):

Cu scoala sunt ok, nu-ti face griji. Sunt olimpic la mate, fizica, biologie si chimie, dintre care la fizica sunt calificat la faza nationala iar la restul municipala si inca nu am iesit de la niciuna + ca am mai mers la prostia de olimpuada de lectura, dar doar pentru ca am fost rugat. Nu am mintit legat de marimea penisului, chiar il am pe unul dintre cele mai mari ale prietenilor mei. Sincer, si mie imi place Gumball, ma uit uneori, daca vrei mai povesteste-mi parerile tale legat de el, ca si asa pun intrebarile astea doar din curiozitate, nu ca as fi speriat, mai mult ma plictisesc.

| Goete a răspuns:

Si capul tau cam ce dimensiuni are?
Doar ca sa-mi dau seama de raport si daca e normal. Iti intra intr-o galeata de 5 litri? (banuiesc ca ai incercat si asta)

| SalutCeFaceti explică (pentru Goete):

O galeata de 5 litri? Pai, sa vedem...asta ar insemna cat 10 sticle Bucovina mici. Probabil ca daca il indes da, dar acum conteaza si cat de inalta/adanca sau lata e galeata ca daca are 10 cm diametru dar e adanca de 1 metru atunci probabil ca nu intra. Daca marimile sunt balansate cred ca da. Capul meu e de matimi normale si, oricum, nu marimea capului conteaza, ci cate cute ai pe creier si cum faci sinapsele. Sper ca ti-am demonstrat ca stiu si eu cate ceva dar...chiar, numara-ti sinapsele si zi-mi si mie cate ai; ) (fac cu ochiul).

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

M-ai dat gata si pe mine si pe toti ceilalti cu raspunsul tau.
Presupunand ca galeata de 5 litri ar avea dimensiunile pe care le da un viitor fizician si olimpic la matematica, ar avea 7 litri 850 mililitri.
Atat despre desteptaciunea ta!
Iti explic calculele? Ca vad ca singur nu stii ca 7, 850 nu este 5.
10 cm diametru, 1metru inaltime. Adica Area Pi r patrat, unde r=5 cm
deci area ar fi 78, 5 cm (unde Pi - nu pot sa-l scriu cu tastatura asta nu nu ma nici obosesc sa-l copiez de undeva, rotunjit, este 3, 14 - nu ca n-ai sti tu, cum ai stiut si sa dai dimensiunile unei galeti de 5 litri),
Deci volumul, dupa cum la fel ai demonstrat ca stii, e 78, 5 x 100, adica 7850 cm3.
Care dupa parerea ta sunt 5 litri! Mare olimpic mai!

| SalutCeFaceti explică (pentru Goete):

Ce legatura au 7.8 litri sau cat ai zis tu? Asta e volumul capului sau cum? Nu inteleg. De ce ai bagat Pi in discutie nu inteleg. Volumul galetii va fi latimea (diametrul) inmultit cu inaltimea/adancimea, presupunand ca latura galetii nu e inclinata. Explica-mi, te rog, la ce te referi, deoarece chiar vreau sa stiu. Ai spus ca galeata are volum de 5 litri. 5 litri inseamna 5 dm cubi. O sticla de apa are 0.5 litri si putin cu aer si dop, deci rotunjit tot 0.5 dm cubi. M-am gandit doar la cat ar insemna 10 sticle de apa plata, ca sa pot sa compar. Aaaaa, gata, am inteles ce ai facut. Dar degeaba ai bagat Pi, nu inteleg ce ai masurat cu el. Presupunand ca 5 ar fi raza cercului (bazei), atunci volumul galetii ar fi 2×5 cm (diametrul) inmultit cu inaltimea, care pentru 5 litri ar avea nevoie sa fie inmultita cu 0.5 metri (adancime/inaltime). Sper ca te-am lamurit. In caz ca nu ti se pare ca am inteles ce ai spus, te rog, explica-mi. In caz ca nu ai inteles ce am zis eu, chinuie-te sau intreaba dar, te rog, nu mai nega de la inceput ce spun.

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Spune-i asta profului (profei) de mate ce ai scris tu, citez:
"Volumul galetii va fi latimea (diametrul) inmultit cu inaltimea/adancimea, presupunand ca latura galetii nu e inclinata"
Si o sa-ti explice el ca volumul nico pe departe nu se calculeaza inmultind diametrul cu inaltimea, ca nu vorbim de are de area unui dreptunghi. Volumul unui cilindru se calculeaza inmultind Area bazei cu inaltimea cilindrului si fata "Pi" ni ai cum sa calculezi Area bazei, a carei formula e A = πr2 (r la patrat).
Asa ca, te citez din nou:

'In caz ca nu ai inteles ce am zis eu, chinuie-te sau intreaba dar, te rog, nu mai nega de la inceput ce spun."

| SalutCeFaceti explică (pentru Goete):

Am inteles ce spui, gata. Am gresit. E aria bazei (galetii) inmultita cu inaltimea. Nu am stat sa calculez, nu stiu ce am facut acolo. Totusi, tin sa te corectez: se spune aria, nu area. Eu nu intelesesem despre ce e vorba, eu am gresit. Am inteles ce spui. Daca imi dai o modalitate de a te contacta, iti pot totusi demonstra ca sunt olimpic, a fost doar o greseala de moment.

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Ok, te cred, cu totii gresim, am fost si eu prea dur, facem pace. Sunt nascut in Spania, aici e Area. Cuvintele similare le mai incurc. Bafta

| SalutCeFaceti explică (pentru Goete):

Ok. Multumesc! Esti prima persoana care "face pace" si pentru asta te respect. Daca vrei, mai putem discuta.

| Goete a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Ok, mersi si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu esti tot ala care era man with the plan cu casa de 500k euro cu vila si piscina, mostenire de la bunici/sofer de tir/student la fizica quantica/ caca/olimpic la 343 materii/
Ti-a mai spus cineva ca esti full of ***? de ce ai sters intrebarea? laughing)
Ai ceva probleme mentale happy si o puta de maxim 2 cm.
Si minti, maxim.
Sa stii ca oamenii care mint, n-au si n-or sa aiba nimic in viata. Pentru ca toti oamenii se indeparteaza de cei care mint, si in care nu isi pot pune baza.
Clean up your life and ***happy trezirea laughing

| SalutCeFaceti explică (pentru anonim_4396):

Nu eu am pus intrebarea! Ne confunzi omule! Cel cu piscina si casa de 500 k € era altcinev. Eu am 14 ani, stau in Bucuresti la parinti si am planuri sa merg la facultatea de fizica. Nu am piscina. Eu am raspuns la intrebarea aceluia care vrea sa isi construiasca o casa si i-am dat ca exemplu casa mea. Eu am dat raspuns la intrebare, cel care a pus-o si zicea ca se face sofer de tir si nu stiu mai ce de a 2-a sansa e altul ( unul cu nume la misto, cu multi de f si cateva cifre). Nu te lua de niciunul, pentru ca e doar o neintelegere, deoarece acum crezi ca suntem aceeasi persoana. Intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e mila de tine sincer. sad

| ibaal a răspuns:

La 14 ani cu preocupari de-astealaughing
si masurat prin a ti-o baga in sulul de hartie igienica?! laughing
Unde dracu' se-ndreapta generatia asta?! rolling on the floor
n-are omule ce sa iti explice nimeni!
Te-ai excitat, s-a sculat, esti in crestere, probabil maine o sa vezi ce n-ai vazut azi!
Nu e panica, man! rolling on the floor