| SalutCeFaceti a întrebat:

E ok daca la 14 ani am 1.82 m inaltime, 63 kg (facand sporturi de contact), am penisul de 16.5-17 cm lungime (in functie de intensitatea erectiei, masurat de deasupra, stand intins pe spate), 14 cm diametru la baza (masurat cu o ata in jurul lui), este decalotat si in erectie si in stare flasca si ma masturbez 1 data pe zi? (Uneori mai rar)

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raportul existent intre lungimea si grosimea penisului tau poate fi apreciat ca fiind normal si optim, cu conditia ca masuratorile sa fi fost facute corect. Trebuie amintit faptul ca ai confundat 2 notiuni distincte si complet diferite adica diametrul cu circumferinta. In rest multa sanatate!

| SalutCeFaceti explică (pentru corbulalbrosu):

Asa e, le-am confundat. Oops, ma gandeam sa scriu diametrul si dupa am zis ca circumferinta ar fi mai buna, iesind o combinatie.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal dezvoltat penisul tau.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

E clar Apocalipsa vine incetul cu incetul https://www.youtube.com/watch?v=Lm_GPkOfVKI

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ai încurcat penisul băiatul meu.

| SalutCeFaceti explică (pentru QElenaBoghiu):

Ai aparut pe TPU de cateva zile. Unele raspunsuri de-ale tale iminplac, altele nu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Mă bucur big grin