| CarAddict a întrebat:

Hey! Am 16 ani si prietena mea la fel.Am o nelămurire si nu știu cum ar fi mai bine, faza este ca o sa ma duc la ea acasa (a treia oara)si stiu ca ma va lasa sa ii dau sutienul jos si tricoul(nimic mai mult) si ma intrebam in ce ordine ar trebui sa le dau jos? XD Tin sa menționez ca sutienul nu are bretele deci se poate da si fara sa dau tricoul jos, care credeti ca ar fi mai buna? Sutienul sau tricoul prima data? Asta in timp ce ne-am saruta in pat tongue multumesc anticipat

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Eeei uite o problema demna de bacalaureat laughing))))))))

| shadow72 a răspuns:

Daca vrei sa pui doar mana da doar sutienul... daca vrei sa musti un sfarc dai sutien apoi tricou.....mai interesant asa

| Aasdfghj a răspuns:

Tricoul, clar. Nu le iei si tu in ordine?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce intrebărilaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Dar in celelalte 2 vizite anterioare te-a lasat macar sa-i pui mana pe picioare? Oricum ai proceda nu conteaza daca nu te lasa sa-i mangai "pasarica" in timp ce va veti saruta. big grin

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand te afli in asemenea momente mai conteza ordinea?

| SkyPilot a răspuns:

Da-i mai intai sutienul si joaca-te un pic cu ea cu tricoul pe ea. E foarte excitant sa o simti doar prin tricou. Si nu te grabi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nici nu știi în ce ordine se dă hainele jos de pe o specie umană și îți arde de puțăială laughing Tu când te pui să faci caca, îți dai chiloții jos și apoi pantalonii? Ce-i cu tine?

| Xpressurself a răspuns:

Treci la chilotei de data asta in ciuda a ceea ce crezi si ea vrea sa ajungi acolo. deja se asteapta si ea sa te dai la sutien. fetelor le place sa fie surprinse.

| Xpressurself a răspuns:

Sau ca sa fiu mai clar, nu te lasa dresat de femei. nici lor nu le convine sa aiba un catelus ascultator. e plictisitor
insa nu spun sa fii insistent sau prost

| Dendoris a răspuns:

1. Ciorapii
2. Sutienul
3. Tricoul

In ordinea asta se face.